Saaremaa, Estonia +372 56499 602info@dreiman.eudreimann-oy Monday to Friday 08.00-17.00

Maja projekt.

Täpsema hinnapakkumise saamiseks, samuti ka ehitamiseks, on võimalik tellida meilt joonisd – projekt. kuni 60 m2 ja 5 m kõrguse hoone püstitamiseks. Projekt sisaldab põhjaplaani,vaateid, 3D vaateid – koos kõikide möötudega ja lihtsustatud seletuskirja. Eelpoolnimetatud hoone ehitamiseks on vajalik ehitusteatise esitamine ning piisab täielikult meie poolt teostatud joonistest. Suuremate hoonete ehitamiseks vajaminevat projekti saate samuti tellida meie partner – arhitektilt.

Saatke meile oma visioon tulevasest majast, suvilast, saunast joonestame Teile projekti, mis võimaldab Teile saada meilt või mõnelt teiselt firmalt konkreetsema hinnapakkumise.

Tellides hoone valmistamise meilt, ei pea tee jooniste eest eraldi tasu maksma kui aga soovite projekti kasutada ka alternatiivsete pakkumiste saamiseks teistelt firmadelt lisandub joonistele väike tasu . Seega võite meilt tellida ainult projekti .

Näiteks: joonised saunale - 50 € + km.Meie koostatud projekt ei pruugi olla aluseks ehitusloa saamisel kuid lihtsustab tunduvalt hinnapakkumise koostamist.

Name*
E-mail*
− 3 = 6
clear form

 

 

Menu