Saaremaa, Estonia +372 56499 602info@dreiman.eudreimann-oy Monday to Friday 08.00-17.00

 Trulog palkmaja imitatsiooniga teras vooder.

Kasutades Trulog teras voodrit saate enda majale unikaalse välimuse mis sarnaneb käsitsi töödeldud palkmajale ilma lisa kulutusteta mis kaasneb traditsioonilise palkmaja omamisele . Saate ütelda ei pidevale järelhooldusele nagu peitsimisele , värvimisele ja puidu lõhenemisele ,  säästes sellega enda raha tulevikus.

TruLog teras vooder ei säästa Teie raha mitte ainult olles konkurentsivõimelise hinnaga vaid ka pakkudes paremat soojapidavust Teie majale. Soetades endale meie poolt pakutud lahendused ei säästa te ainult rahakotti vaid ka loodust. Terasest vooder on 100 % ümbertöödeldav, jättes sellega väiksema ökoloogilise jalajälje.

Spetsiaalselt valmistatud pehme

aluskate tagab paneeli jäikuse ja löögikindluse.

Mis kaitseb Teie kodu rahe , tugevate tuulte

ja teiste kahjustuste eest

Wall Close Up

TruLog on ainukene firma mis pakkub selle

ainulaadse välimusega teras voodrit millel on

puidusüü ja käsitsi töödeldud palkmaja välimus

 

Door Trim and Siding 2

 

 Sügise PruunSügisene-pruun

SeederSeeder

Montana Seemismontana-suede

Colorado Hallpebblestone-clay

Miks just TruLog ja kus seda kasutada.

Me soovitame kasutada TruLog tooteid inimesele kes juba omab palkmaja . Seda siis kui on plaanis ehitada olemas olevale palkhoonele lisaks garaaz , kuur vms aiarajatis ja soovite selle hoone ehitamisel raha kokku hoida. Samas tahate visuaalsel kujul saada tulemust mis sarnaneb palkmajale siis ongi TruLog väga hea alternatiiv nende nõudmiste täitmiseks.

TruLog lahendused sobivad ka väga hästi inimesele kes omab või kavatseb soetada vana palkmaja mis vajab parandustöid kui ka lisa soojustamist. Soetades endale palkmaja soovite ikkagi üldjuhul säilitada selle hoone omapärad  mitte kattes selle tavalise lauaga, mis muudab palkmaja välised tunnused hoopis millegiks muuks.

Just sellisteks olukordadeks on TruLog loodud et säilitada olemas olevaid palkmaju veel aastakümneteks kuid ka aidates teil säästa raha nii uute kui ka vanade ehitiste ehitamisel või renoveerimisel.

 

Lisa informatsiooni saamiseks võtke meie ühendust

 Koos meiega saate endale kodu mis on silmapaistev kuid samas ka  taskukohane.

 Meeldivat koostööd soovides.

 Dreimann LogHouseSolutions.

 

 

OUR TEAM
CONTACT US
Name*
E-mail*
8 + 6 =
clear form
TILAAJAVASTUU
LuotettavaKumppaniyritys
Copyright © Dreimann OÜ. Kõik õigused kaitstud
Menu